Pojištění

Bigle pro Vás zajistí zpracování nabídek pojištění na míru.

Zdarma

Bigle pro Vás zajistí nejen výběr optimálního pojištění, ale také jeho sjednání a zároveň pomoc při vyřízení pojistné události.

image description
Pojištění pro nájemce
Pojištění domácnosti

Pokud máte jako nájemce nemovitost v nájmu i s vybavením, doporučujeme sjednat pojištění pro ochranu Vaší domácnosti, respektive domácnosti pronajímatele, kterou využíváte. Domácnost je vše, co je uvnitř bytu - spotřebiče, nábytek, vybavení a osobní předměty všech bydlících osob. Pojistka se vztahuje na škody napáchané živly nebo zloději, případně haváriemi vody či elektřiny. Pojistka může obsahovat i náhradní ubytování po dobu max. do 12 měsíců. V případě vzniku škody Vám bude vyplaceno pojistné plnění, a to do výše pojistné částky uvedené ve smlouvě.

Pojištění odpovědnosti v občanském životě

Pojištění odpovědnosti občana za škodu v běžném občanském životě. Pojištění občanské odpovědnosti se vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu způsobenou činností, která je v občanském životě běžná a chrání spolu s pojištěným automaticky i celou jeho rodinu! Platí pro škody způsobené na majetku, zdraví i finanční škody. Pokud chcete, aby se pojištění vztahovalo i na škody způsobené psem, koněm či hospodářskými zvířaty, lze se pro tyto případy připojistit. Na ostatní zvířata se pojištění vztahuje přímo. Kdy může být pojištění odpovědnosti za škodu užitečné? Například když Vám vyteče pračka a vytopí kromě Vašich podlah i sousedy, pojištění odpovědnosti se vztahuje na škody způsobené v bytě sousedů.

Proč je to výhodné?

Žádné čekání. Přijedeme kamkoliv, místo schůzky si určíte Vy

Naši poradci jsou odborníci z oblasti pojišťovnictví a mají mnohaleté zkušenosti

Vybíráme ze všech možných pojišťoven na českém trhu.

Dáme Vám 100% podporu při vyřízení pojistné události

Naše služba krok za krokem

Krok 1
Po vyplnění Vašich údajů a údajů o nemovitosti odešlete poptávku
Krok 2
Nejpozději do 24 hodin Vás bude kontaktovat poradce, který tuto službu zajištuje.
Krok 3
Naši poradci zpracují všechny získané podklady a připraví nabídky.
Krok 4
Vyberete si nejvhodnější nabídku, kterou následně převedeme do smlouvy a společně uzavřeme.