Pojištění

Bigle pro Vás zajistí zpracování nabídek pojištění na míru.

Zdarma

Bigle pro Vás zajistí nejen výběr optimálního pojištění, ale také jeho sjednání a zároveň pomoc při vyřízení pojistné události.

image description
Pojištění pro pronajímatele
Pojištění domácnosti

Pokud byla nemovitost pronajata včetně Vašeho vybavení, doporučujeme sjednat pojištění domácnosti. Domácnost je vše, co je uvnitř nemovitosti a není pevně s nemovitostí spojeno — např. volně stojící spotřebiče, nábytek, elektronika atd. Zkrátka vše, co Vám z nemovitosti vypadne, pokudji pomyslně obrátíte vzhůru nohama. Má zahrnovatkrytí na škody, které napáchali živly, zloději, vandalové nebojiné nahodilé události, které poškodí Váš majetek. Některé pojišťovny umožňují sjednat iúhradu nájemného nebo splátku hypotéky při závažné škodě, která učiní nemovitost neobyvatelnou.

Pojištění odpovědnosti občana a vlastníka nemovitosti

Může se stát, že omylem způsobíte škodu na majetku, či újmu na zdraví třetí osobě. Mezi časté události patří např. uklouznutí na schodech majitele domu, zaviněná dopravní nehoda jako cyklista/chodec, vytopení sousedů při praní atd. Odpovědnost je bohužel velmi podceňované pojištění. Řekněte si sami, vyjeli byste dnes nasilnici bez povinného ručení? Díky zákonné povinnosti pravděpodobněne, ale při zaviněné nehodě se nemusíte nadosmrti zadlužovat, protože pojišťovna se o vše postará. Úplně stejně funguje pojištění odpovědnosti občana a vlastníka nemovitosti.

Proč je to výhodné?

Žádné čekání. Přijedeme kamkoliv, místo schůzky si určíte Vy

Naši poradci jsou odborníci z oblasti pojišťovnictví a mají mnohaleté zkušenosti

Vybíráme ze všech možných pojišťoven na českém trhu.

Dáme Vám 100% podporu při vyřízení pojistné události

Naše služba krok za krokem

Krok 1
Po vyplnění Vašich údajů a údajů o nemovitosti odešlete poptávku
Krok 2
Nejpozději do 24 hodin Vás bude kontaktovat poradce, který tuto službu zajištuje.
Krok 3
Naši poradci zpracují všechny získané podklady a připraví nabídky.
Krok 4
Vyberete si nejvhodnější nabídku, kterou následně převedeme do smlouvy a společně uzavřeme.