Pojištění

Bigle pro Vás zajistí zpracování nabídek pojištění na míru.

Zdarma

Bigle pro Vás zajistí nejen výběr optimálního pojištění, ale také jeho sjednání a zároveň pomoc při vyřízení pojistné události.

image description
Pojištění pro majitele
Pojištění nemovitosti

Nemovitost zahrnuje vše, co je pevně spojeno se zemí, tedy ukotvením či základem, a to včetně všech pevně zabudovaných součástí takové nemovitosti (např. podlahy, topení, sanitární technika, vestavené skříně, kuchyňská linka atd.).

Pojištění domácnosti

Domácnost je všechno, co je uvnitř bytu – spotřebiče, nábytek, vybavení a osobní předměty všech bydlících osob. Pojistka se vztahuje na škody, které napáchaly živly nebo zloděj, případně havárie vody nebo elektřiny. Vzhledem k tomu, že nájemník má v bytě své osobní věci, měl by si pojištění domácnosti sjednat on. Pokud byt pronajímáte vybavený, vztahuje se pojištění i na Vaše věci. Veškeré příslušenství ale musí být uvedené v nájemní smlouvě. Pak je jasně prokazatelné, že vybavení nájemník dostal k užívání a je součástí jeho pojištěné domácnosti. Přidejte ke smlouvě doložku o tom, že případné škody bude hradit nájemce a stejně tak do nájemní smlouvy uveďte postup při řešení škod.

Pojištění odpovědnosti z vlastnictví nemovitosti

Omylem způsobíte škodu na majetku či újmu na zdraví třetí osobě. Nejčastější událostí je např. uklouznutí na chodníku nebo schodech majitele domu, spadlý sníh/led ze střechy na auto nebo chodce, přeskočený požár na sousední budovu. Odpovědnost je bohužel velmi podceňované pojištění. Řekněte si sami, vyjeli byste dnes na silnici bez povinného ručení? Díky zákonné povinnosti pravděpodobně ne, ale při zaviněné nehodě se nemusíte nadosmrti zadlužovat, protože pojišťovna se o vše postará. Úplně stejně funguje pojištění odpovědnosti občana a vlastníka nemovitosti.

Proč je to výhodné?

Žádné čekání. Přijedeme kamkoliv, místo schůzky si určíte Vy

Naši poradci jsou odborníci z oblasti pojišťovnictví a mají mnohaleté zkušenosti

Vybíráme ze všech možných pojišťoven na českém trhu.

Dáme Vám 100% podporu při vyřízení pojistné události

Naše služba krok za krokem

Krok 1
Po vyplnění Vašich údajů a údajů o nemovitosti odešlete poptávku
Krok 2
Nejpozději do 24 hodin Vás bude kontaktovat poradce, který tuto službu zajištuje.
Krok 3
Naši poradci zpracují všechny získané podklady a připraví nabídky.
Krok 4
Vyberete si nejvhodnější nabídku, kterou následně převedeme do smlouvy a společně uzavřeme.